5
1 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
תפארת דמתי-קולה משרד עו"ד
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מאמרים וכתבות

 
בעמוד זה תוכלו להתעדכן בכל הכתבות והמאמרים שנכתבו על-ידי צוות תפארת דמתי-קולה משרד עו"ד.
 

מאמרים

 
 

לידת בית - סיכון ורווח

 
לאחרונה פורסמו בתקשורת מספר מקרים של לידות בית שהסתבכו והובילו לסיכון היולדת ו/או העובר ובחלק מהמקרים, למרבה הצער, אף למוות. מה ניתן לעשות כדי למנוע הישנות מקרים כאלו? האם ניתן לתבוע ואת מי במקרה שלידת בית הסתבכה?
 
 
 

מקרה ביטוח – תלוי מי מפרש

 
רבות מהתביעות כנגד חברות ביטוח עוסקות בפרשנות המושג "מקרה ביטוח" - כאשר חברת הביטוח מסרבת לשלם בטענה כי המבוטח אינו עומד בתנאי הפוליסה. מה המשמעות וכיצד ניתן לשנות את רוע הגזירה?
 
 
 

חברת הביטוח התנערה מפיצוי בשל נזקי חורף

 
אדם רוכש פוליסת ביטוח, ומצפה שביום שיזדקק לחברת הביטוח, היא תפצה אותו על נזקיו. אולם, לא תמיד זה קורה. מקרה לדוגמה, כולל פסק דין של בית המשפט כלפי חברת הביטוח "מנורה", שהתנערה מתשלום פיצויים לתובע בגין נזקי סערה.
 
 

כתבות

 
 

נס לא קרה להם – מגזין ערב ערב באילת

 
עורכת הדין תפארת דמתי - קולה, המתמחה בענייני נזיקין וביטוח, מטפלת בימים אלו בו זמנית בשישה מקרים של תושבי אילת שמבקשים לתבוע את העירייה בעניין נזיקין.
 
 
 

בכי תמרורים

 
תמרור ומעקה בטיחות ניזוקו בתאונת דרכים בנס ציונה. העירייה דורשת מהנהג לשלם עבור הנזקים, אך אביו גילה שהעירייה כלל לא תיקנה אותם וגם לא מתכוונת לעשות זאת. המשרד מייצג במקרה זה את העירייה.
 
 
 

תובעת את עיריית רעננה בגין הפרת חיסיון רפואי

 
תושבת רעננה, שמנהלת מאבק משפטי נגד העירייה, טוענת כי העירייה חשפה את פרטיה הרפואיים לכלל עובדי העירייה. התושבת תובעת מהעירייה פיצוי על סך כ-33 אלף שקל
 
 
 

משפחתון ישלם על שברים שנגרמו לתינוקות

 
באותו פעוטון, באותו יום, נגרמו שברים בירך ימין לשתי פעוטות. בית המשפט קבע שאף שלא הוכח כיצד נפצעו, מפעילי המשפחתון יפצו את ההורים
 
 
בקרוב פרסומים נוספים!